Wakacje czas zacząć

„Szukajcie prawdy jasnego płomienia, szukajcie nowych nie odkrytych dróg” (A. Asnyk). 

Rozpoczynają się wakacje, czas wypoczynku i wytchnienia po szkolnych obowiązkach.

Uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Ropczycko-Sędziszowski, podobnie jak ich rówieśnicy w całej Polsce usłyszeli ostatni dzwonek w roku szkolnym 2015/16. Podczas  uroczystości w Liceum Ogólnokształcącym w Ropczycach Starosta Powiatu Witold Darłak gratulował uczniom sukcesów, życząc wiary we własne siły oraz udanych wakacji, Dyrekcji i Nauczycielom dziękował za wysiłek i poświęcenie w niełatwej drodze wychowania i nauczania, podziękowania kierował także do rodziców.

W Zespole Szkół Agro-Technicznych w Ropczycach uroczystą akademię rozpoczęła dyrektor szkoły Pani Agnieszka Mazur, były gratulacje dla najzdolniejszych uczniów, podziękowania oraz życzenia bezpiecznych wakacji. Członek Zarządu Powiatu Dorota Sędłak podziękowała nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi za sumienną, efektywną pracę i duże zaangażowanie w realizację zadań. Uczniom życzyła natomiast, aby nadchodzące wakacje były ciekawe i inspirujące.

Wszystkim życzymy  wesołych, słonecznych i radosnych wakacji. Wiele wypoczynku, uśmiechu i szczęśliwego powrotu do szkoły!

publikacja: 24-06-2016 , aktualizacja: 24-06-2016, autor: Wydział WOiP

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Ropczycach
ul. Konopnickiej 5,
39-100 Ropczyce
tel/fax:
(0-17) 22 18 306
(0-17) 22 28 571
sekretariat@spropczyce.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera.