Wojewódzki Konkurs Fryzjerski

Wojewódzki Konkurs Fryzjerski

Dnia 22.10 .2015 r. w Zespole Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego w Sędziszowie Młp. odbył się Wojewódzki Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski pod patronatem Starosty Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego. Konkurs zorganizowany został z okazji 10-lecia powstania kierunku Technik Usług Fryzjerskich. Konkurs rozpoczął i czuwał nad jego przebiegiem Dyrektor Szkoły Pan Grzegorz Patro. Obecnością zaszczyciły nas władze powiatu ropczycko-sędziszowskiego Pani Wicestarosta Bernadeta Frysztak, Dyrektor Wydziału Edukacji Kultury i Sportu Pan Stanisław Skiba oraz Burmistrz Miasta Sędziszowa Małopolskiego Pan Bogusław Kmieć. Do konkursu przystąpiły 22 uczestniczki z 10 szkół województwa małopolskiego i podkarpackiego.

Naszą szkołę reprezentowały Karolina Jaksan, Justyna Koza i Lidia Gruszka która, zajęła 5 miejsce oraz modelki Anna Kociuba, Joanna Róg i Monika Pazdan. Tematem konkursu była „Fryzura Okolicznościowa”. Poziom prac był wysoki a punktacja bardzo wyrównana. Jury konkursu miało nie lada problem z wyłonieniem poczytnych miejsc.

Cieszymy się bardzo, że w naszej szkole udało się zająć I miejsce ZST z Gorlic, II miejsce i wyróżnienie zajęła szkoła z Jarosławia, III miejsce przypadło szkole z Kolbuszowej. Serdecznie gratulujemy.

Sponsorami nagród było Starostwo Powiatowe w Ropczycach, Urząd Miasta w Sędziszowie Młp. i Firma Kallos DLM z Wrocławia oraz Hair Beauty Cosmetics z Niska.

Do organizacji konkursu przyczynili się następujący sponsorzy: Bank Spółdzielczy w Sędziszowie Małopolskim, PZL Wytwórnia Filtrów , Sklep Żelazny, Firma Handlowo-Usługowa” Rymut” w Sędziszowie Małopolskim, Piekarnia Wołowiec z Ropczyc, Kabanospol z Wielopola, Stowarzyszenie Dziedzictwa Filtracji i Motoryzacji z Sędziszowa Młp., wypożyczalnia Sukien Ślubnych „Anna” w Sędziszowie Małopolskim

Sponsorom dziękujemy

Organizatorzy konkursu

dyrektor Grzegorz Patro

Teresa Koszela

Małgorzata Drozd

Ewelina Jaworek-Cabaj

publikacja: 26-10-2015 , autor: Barbara Jemioło-Róg

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Ropczycach
ul. Konopnickiej 5,
39-100 Ropczyce
tel/fax:
(0-17) 22 18 306
(0-17) 22 28 571
sekretariat@spropczyce.pl

Godziny pracy urzędu:
poniedziałek 8:00 - 16:00,
wtorek - piątek 7:30 - 15:30

Przyjmowanie w sprawach skarg i wniosków:
Starosta Powiatu: poniedziałki w godz. 8:00 - 12:00
Przewodniczący Rady Powiatu: poniedziałki w godz. 14:00 - 16:00
Wiecestarosta Powiatu: środy w godz. 8:00 - 12:00
Etatowy Członek Zarządu: czwartki w godz. 8:00 - 12:00

Newsletter

Zapisz się do newslettera.