Wyróżnienie dla Powiatowego Centrum Edukacji Kulturalnej w Ropczycach

5 września br. na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Uroczysta Gala Ogłoszenia Wyników i Wręczenia Nagród w XXIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku.

Miło nam poinformować, że w ww. Konkursie, którego  ideą jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy, rewitalizacji terenów, rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych, Powiat zakwalifikował się do finału i otrzymał wyróżnienie dla inwestycji  pn. „Adaptacja zabytkowego budynku Kasy Oszczędności na Powiatowe Centrum Edukacji Kulturalnej w Ropczycach” w jednej z trzynastu kategorii „Obiekty Zabytkowe”.

Przyznane przez Kapitułę Konkursową i Związek Powiatów Polskich wyróżnienia odebrali: Pan Witold Darłak – Starosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego, Pan Tomasz Totoń – Dyrektor Wydziału Inwestycji, Remontów i Zamówień Publicznych oraz Pani Ewelina Skórska – Kierownik Referatu Promocji i Funduszy Pomocowych.

publikacja: 06-09-2019 , autor: Wydział Referat Promocji i Funduszy Pomocowych

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Ropczycach
ul. Konopnickiej 5,
39-100 Ropczyce
tel/fax:
(0-17) 22 18 306
(0-17) 22 28 571
sekretariat@spropczyce.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera.