Rozstrzygnięcie II Powiatowego Konkursu Plastycznego pt. „Portret Mamy"

16 maja 2018 r. o godz. 800 w Starostwie Powiatowym w Ropczycach obradowała Komisja Konkursowa II Powiatowego Konkursu Plastycznego pt. „Portret Mamy” zorganizowanego z okazji Dnia Matki.

Konkurs skierowano do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych mieszczących się na terenie Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego i przeprowadzono w trzech kategoriach wiekowych:   

  1. Kategoria I – dzieci przedszkolne;
  2. Kategoria II – uczniowie klas I-III
  3. Kategoria III – uczniowie klas IV-VII.

W rywalizacji wzięło udział łącznie 271 prac z 27 szkół podstawowych oraz z 11 przedszkoli.

Ex aequo w kategorii I Komisja postanowiła przyznać:  

I miejsce – Julia Przybek (5 lat) – Publiczne Przedszkole nr 2 w Sędziszowie Młp.;

                        Milena Matłok (5 lat) – Publiczne Przedszkole w Lubzinie;

                        Karolina Dęborowska (6 lat) – Oddział Przedszkolny w Skrzyszowie.

II miejsce – Oliwia Kubas (4 lata) – Szkoła Podstawowa w Zagorzycach Górnych;

                        Filip Marcinek (6 lat) – Oddział Przedszkolny w Wolicy Ługowej;

                        Monika Ciołkosz (6 lat) - Publiczne Przedszkole w Lubzinie.

III miejsce – Dagmara Sowa (kl. 0) – Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzezinach;

                        Szymon Drwal (4 lata) - Oddział Przedszkolny w Wolicy Ługowej;

                        Justyna Sito (6 lat) – Odział Przedszkolny Skrzyszów.

Ex aequo w kategorii II Komisja postanowiła przyznać:  

I miejsce – Magdalena Kubik (9 lat) kl. III – Szkoła Podstawowa w Zagorzycach Dolnych;

                        Julian Chełpa kl. I a – Szkoła Podstawowa nr 3 w Sędziszowie Młp.;

                        Karolina Łopuszyńska kl. I – Szkoła Podstawowa w Bystrzycy.

II miejsce – Olga Perlik (8 lat) kl. II – Publiczna Szkoła Podstawowa w Ociece;

                        Daria Czapka kl. II – Szkoła Podstawowa w Klęczanach;

                        Magdalena Marć (7 lat) kl. I – Szkoła Podstawowa w Wolicy Piaskowej.

III miejsce – Milena Wytrwał (7 lat) kl. I – Szkoła Podstawowa w Zagorzycach Górnych;

                        Jakub Mazur (7 lat) kl. I - Szkoła Podstawowa w Zagorzycach Dolnych;

                        Oliwia Lesiak (7 lat) kl. I - Publiczna Szkoła Podstawowa w Ociece.

Ex aequo w kategorii III Komisja postanowiła przyznać:  

I miejsce – Amelia Panek (14 lat) kl. VII – Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie Górnej;

                        Jagoda Hendzel (11 lat) kl. IV a – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ropczycach;

                        Kamila Bieńkowska (13 lat) kl. VI – Szkoła Podstawowa w Będziemyślu.

II miejsce – Agnieszka Górka (13 lat) kl. VII – Szkoła Podstawowa w Górze Ropczyckiej;

                        Milena Przywara (11 lat) kl. IV – Szkoła Podstawowa w Klęczanach;

                        Hubert Kubik (11 lat) - Szkoła Podstawowa nr 1 w Ropczycach.

III miejsce – Dominik Prokopowicz kl. VI – Szkoła Podstawowa w Łączkach Kucharskich;

                        Katarzyna Ozga (13 lat) kl. VII – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kozodrzy;

                        Julia Anyszek (10 lat) kl. IV – Szkoła Podstawowa w Będziemyślu.

Uroczyste wręczenie nagród dla laureatów nastąpi 27 maja br. (niedziela) w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Młp. podczas obchodów Dnia Matki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przedszkolakom i uczniom za udział w Konkursie i gratulujemy laureatom !!!

publikacja: 17-05-2018 , aktualizacja: 17-05-2018, autor: Wydział WOiP

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Ropczycach
ul. Konopnickiej 5,
39-100 Ropczyce
tel/fax:
(0-17) 22 18 306
(0-17) 22 28 571
sekretariat@spropczyce.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera.